Dzisiaj jest: Wtorek
13 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Arkadiusz, Arkady, Brykcjusz, Eugeniusz,
Jan, Mikołaj, Stanisław, Walentyn

Do końca roku zostało 49 dni.
Zodiak: Skorpion
Aktualności
Podziękowanie

Wszystkim Darczyńcom, którzy w roku 2009 przekazali 1% podatku na rzecz Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Gryfinie 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Liczymy na Państwa pamięć i wsparcie 1% odpisem w następnych latach.

Serdecznie dziękujemy. 

Zarząd Koła PSOUU w Gryfinie.

 
Marzena


„Ważniejsza od wiedzy jest wyobraźnia"

(Albert Einstein)

 

 Marzena Sowa jest osobą niepełnosprawną z czterokończynowym porażeniem, uczestniczką Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gryfinie .
Nie ugięła  się i nie poddała, zamieniając osobistą klęskę w zwycięstwo i promienną radość życia. Jak sama mówi los nie znaczy wieczna niemoc , tylko trudność p
rzekręcenia.                                        
 Literatura dla niej to kraina niezmierzonej wyobraźni, której fundamentem jest wiedza: o człowieku, jego duszy, zmaganiach z losem, o przyrodzie, wszechświecie.
  Poprzez wybraną formę sztuki   przedstawia swoje przemyślenia i refleksje odnoszące się do szarej rzeczywistości dnia codziennego.

 

więcej
 
Piknik integracyjny

W dniu 19 lipca 2009r. w Gryfinie na Placu Barnima odbył się piknik integracyjny” Malujemy wspólnie’ przygotowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Gryfinie.

W spotkaniu brali udział uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej , Zespołu Rehabilitacyjno- Terapeutycznego i lokalna społeczność.W trakcie wspólnego malowania była możliwość zapoznania się z różnymi technikami plastycznymi i graficznymi  : nauki ozdabiania metodą decoupage , malowania farbami, węglem.

więcej
 
« PoczątekPoprzedni11121314151617DalejOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting