Dzisiaj jest: Niedziela
20 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Dobiegniew, Fabian, Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.
Zodiak: Wodnik

Odwiedziło nas

Content View Hits : 215178
Aktualności
Czwartek, 30. Listopad 2017 19:58

 

 Kiermsz bożonarodzeniowy

 

 Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Gryfinie tradycyjnie jak co roku, prowadziło podczas sesji w Urzędzie Miasta i Gminy oraz w Starostwie Powiatowym prezentację bożonarodzeniowych ozdób i dekoracji . Prace zostały wykonane własnoręcznie przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej i Zespołu Rehabilitacyjno- Terapeutycznego w ramach terapii zajęciowej. Prezentacji towarzyszyła zbiórka publiczna, której celem było zebranie środków finansowych na dalszy remont budynku przeznaczonego dla potrzeb osób niepełnosprawnych mieszczącego się przy ulicy Szczecińskiej 33 w Gryfinie. Okazało się że hojność naszych Włodarzy oraz radnych nieoczekiwanie przerosły nasze oczekiwania, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

 

 

 
Środa, 29. Listopad 2017 17:13

 

 

 
Sobota, 18. Listopad 2017 16:55

 

        

 
Środa, 13. Wrzesień 2017 18:33

                                                                                                                               

                            Zadanie realizowane ze środków

                                      Powiatu Gryfińskiego

 

 

„Zawody rowerowo-biegowe w gryfińskim lasku”

 

Gryfińskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zorganizowało 8 września 2017r. imprezę integracyjną łączącą w sobie sportową rywalizację z zamiłowaniem do turystyki pn.” Zawody sportowe rowerowo-biegowe dla osób z niepełnosprawnością intelektualną”. Uczestnikami zawodów były osoby niepełnosprawne z powiatu gryfińskiego, a zadanie finansowane ze środków powiatu gryfińskiego. Zawody przygotował i poprowadził trener sportowy Zbigniew Kozakiewicz, którego wspierała gryfińska młodzież – klasa policyjna II c oraz Szkolna Grupa Ratownicza z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie. Mimo niesprzyjającej pogody pozytywne emocje sportowe oraz dobrą zabawę zapewniło profesjonalne przeprowadzenie zawodów.

Oczekiwane efekty imprezy to odnalezienie w sporcie sposobu na zagospodarowanie czasu wolnego przez osoby niepełnosprawne oraz zwiększenie zainteresowania sportem osób niepełnosprawnych w powiecie gryfińskim

 

 

 
Środa, 26. Lipiec 2017 19:16

 

 

 

      Do pobrania

                  Deklaracja zawody  biegowe.docx

             Deklaracja zawody rowerowe.docx

             Oświadczenie.docx

 
« PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting